% endif %}

KURS PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ

 
           

Staramy się zorganizować szkolenie dla każdej grupy ludzi, która poszukuje profesjonalistów. Oferujemy zindywidualizowaną tematykę, możliwość dialogu, zadawania pytań z zakresu całego ratownictwa medycznego w trakcie szkolenia.

    
NASZA MISJA                       

Naszym celem jest przygotowanie jak największej liczby osób do świadomego i skutecznego działania w sytuacjach awaryjnych. Wierzymy, że umiejętność udzielania pierwszej pomocy to coś, co każdy powinien znać. Przez nasze praktyczne szkolenia, uczymy ludzi jak reagować na sytuacje zagrożenia życia, budując w ten sposób bezpieczniejszą społeczność.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych szkoleń, prosimy o kontakt. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

                                       
                            
SZKOLENIE NA TERENIE TWOJEJ FIRMY.                      
               
                                            
Dla nas dojazd do Państwa firmy to nie problem.                                       

CERTYFIKATY                        
               
Każdy z uczestników kursu z zakresu pierwszej pomocy otrzyma certyfikat po zakończonym szkoleniu.                                       

INSTRUKTORZY

Instruktorzy to ratownicy medyczni z doświadczeniem w pracy w Pogotowiu Ratunkowy  dzięki temu macie pewność rzetelnej wiedzy z zakresu pierwszej pomocy popartej wieloma przykładami z codziennej pracy.  


BEZPIECZNA FIRMA                        
               
Dzięki naszym szkoleniom spełniacie obowiązek udzielania pierwszej pomocy w zakładzie pracy, i cieszycie się bezpieczną firmą.